Yakıt Almanın En Kolay Yolu

Marka bağımsız taşıt tanıma sistemi PLATFORM ile şimdi tanışın ve anında kazanın.

Platform TTS - Marka bağımsız TTS

Platform’un ezber bozan yeni yaklaşımı ile şirket araçlarınız için akaryakıt alımı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yurt geneline yayılmış 500’den fazla istasyonda Platform’un marka bağımsız Yeni Nesil Taşıt Tanıma Sistemİ ile şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini rekabetçi fiyatlar ile hemen azaltın! Üstelik tüm operasyonel yüklerinizden kurtularak!

Platform yeni nesil taşıt tanıma sistemi ile tüm araçlarınıza, Türkiye’nin her yerinden Platform sistemine üye akaryakıt istasyonlarından işlem anında ödeme yapmaksızın akaryakıt alımlarını istenilen limitler dahilinde ve gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde %100 güvenli ve kontrollü olarak işlem yapmanızı sağlar. Akaryakıt alımı ile ilgili tüm işlemler ve bilgiler anlık olarak ekranınıza gelir ve tek ekrandan tüm filonuzu yönetebilirsiniz.

PLATFORM TTS ile Tüm Kontrol Sizde!

PLATFORM üyesi filo sahipleri akaryakıt kullanımlarında %100 kontrol sahibi olurlar. Araçlarına takılan araç kimlik üniteleri sayesinde nerede, ne zaman, ne kadar alım yaptığı bilgilerine anlık olarak ulaşırlar. Filo araçlarının tamamına yada istenilen araçlara gün, saat, tarih aralığı, litre veya TL limiti atayabilirler. Anlık olarak araçlarınızı yakıt alımına açma veya kapatma işlemlerini web uygulaması üzerinden yapabilirler.


Platform’un Sunduğu Avantajlar

Araçlarınızın nerede ve ne kadar akaryakıt kullandığını PLATFORM TTS ile takip edebilirsiniz.

 • Pratik ve Hızlı Akaryakıt İkmali!

  Platform’un geçerli olduğu akaryakıt istasyonlarından kredi kartı, fiş, nakit ödeme, fatura almadan, beklemeden akaryakıt ikmalinizi yaparsınız. Zamanınız size kalır.
   

 • Anlık Raporlama

  Araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini anlık olarak cep telefonu uygulamalarından takip edebilirsiniz. Platform portal web adresinden anlık raporlama yapabilirsiniz.

 • Kontrol %100 Sizde

  Araçlara takılan araç kimlik üniteleri ile araçlarınızın nerede, ne zaman , ne kadar alım yaptığı bilgilerine sahip olabildiğiniz gibi ayrıca isterseniz filo araçlarınızın tamamına yada istenilen araçlara tarih ve (Litre/TL) limiti atayabilirsiniz.

 • Muhasebe Kolaylığı

  Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin yoğunluğunu azaltıyoruz.
   

Avantajlı Fiyatlardan Yararlanmak İçin Şimdi Katılın!

İletişim

E-mail: info@ortakplatform.com.tr

Adres: Babacan Port Royal Kartaltepe Mah. 1.Malazgirt Cad. No:6/1 A2 Blok Kat:5/89 K.Çekmece / İstanbul

Telefon: 0850 346 90 63

Mersis No:0730039088000019

App store App store
processing...