DOLDURGEÇ
Marka bağımsız Mobil Ödeme

Marka bağımsız mobil ödeme sistemi DOLDUR GEÇ ile şimdi tanışın, anında kazanın!

iPhone
Conversation and messages

DOLDURGEÇ
Marka Bağımsız Mobil Ödeme

Aracınızdan İnmeden Anında Kazanın!

Platform olarak akaryakıt alımlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak yeni bir mobil ödeme çözümü sunuyoruz. DOLDURGEÇ mobil ödeme uygulamamız, Türkiye genelinde 500'den fazla marka bağımsız DOLDURGEÇ üyesi akaryakıt istasyonlarında kullanılmaktadır. Aracınızdan inmeden DOLDURGEÇ uygulamasını kullanarak akaryakıt alabilirsiniz.

Mobil ödeme kullanmak istemeyenler, Platform Akıllı Etiket/Kart tedarik ederek anında kazanmaya başlayabilirler.
DOLDURGEÇ Akıllı Etiket/Kart Başvurusu için Buraya Tıklayın ve Şimdi Kazanmaya Başlayın!

DOLDURGEÇ Nedir?

DOLDURGEÇ, aracınızdan inmeden, zaman kaybetmeden, yanlış dolum yapmanızın imkânsız olduğu, pompada anında indirim kazanabileceğiniz ve tüm kontrolün elinizde olduğu Marka bağımsız Mobil bir uygulamadır.

DOLDURGEÇ’in Avantajları

DOLDURGEÇ’ten Kimler Faydalanabilir?

DOLDUR GEÇ uygulamasından, Türkiye genelinde 500’den fazla marka bağımsız akaryakıt istasyonundan akaryakıt alan tüm özel araç sahipleri yararlanabilir.

Tek yapmanız gereken Apple veya Google Play’den DOLDURGEÇ uygulamasını yüklemeniz olacaktır. Yada herhangi bir banka kredi kartı ile eşleştirebileceğiniz DOLDURGEÇ akıllı etiketlerinden ya da kartlarından talep edebilirsiniz.

DOLDURGEÇ’li İstasyonlarımız

Türkiye genelinde marka bağımsız 500 den fazla DOLDURGEÇ üyesi istasyonumuz bulunmaktadır. İstasyonlarımızı DOLDURGEÇ uygulaması üzerinden görebilir ve en yakın istasyona Google/ Apple harita uygulamaları ile çizilen rota sayesinde en kısa sürede, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

DOLDURGEÇ Mobil’e Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Kullanırım?

Kredi Kart/Kartlarımı Nasıl Eşleştiririm?

Apple ya da Google Play’den mobil uygulamamızı cep telefonlarınıza yükleyerek mobil DOLDURGEÇ’e üye olabilirsiniz. (DOLDURGEÇ – Apple Store- GooglePlay)

Yada ortakplatform.com.tr’den önceden size ulaştırılmış akıllı etiket/kartınız ile eşleştirme yaparak DOLDURGEÇ akıllı etiket/karta üye olabilirsiniz.

Kart Eşleştirmede Hangi Bilgiler İsteniyor?

DOLDURGEÇ Mobil ya da DOLDURGEÇ Etiket/ Kart ile kredi kartınızı eşleştirdiğiniz sayfa gerekli tüm yasal altyapıya ve uyumlu sertifikasyonlara sahip kart saklama hizmeti veren kuruluş tarafından sağlanır. Bu bölümdeki bilgiler Platform tarafından görülmez ya da saklanmaz. Sizden kart numaranız, son kullanma tarihiniz, CVC numaranız ve kart üzerindeki ad ve soyadı bilgileriniz istenir. Cep telefonunuza 3D güvenlikli bir şifre gelir, siz şifreyi girdikten sonra eşleştirme işlemi tamamlanır.

‘‘DOLDURGEÇ Mobil /Akıllı Etiket veya Kart ile İşlem Yapamadım’’

Your App Icon

Uygulamayı Yükle!

Marka bağımsız Mobil ödeme sistemi DOLDURGEÇ ile şimdi tanışın ve kazanın.

App store App store